![]() |
![]() |
#7 link |
Banned
Location: Tenerife
|
Toch nog wat transfernieuws bij STVV:
IN: Yvan Erichot (AS Monaco), definitief Leopold Novak (Hajduk Split/Lucko), definitief Thierry Vandermeeren (Racing Genk), definitief Yadin Zarus (Standard), huurbasis Guillermo Mendez (Standard), huurbasis David Barczi (Ujpest), huurbasis Thamas Egerszegi (Ujpest), huurbasis Benieuwd wat die Hongaren gaan uitvreten. Duchatelet is weeral spelers van z'n sattelietclub aan het slijten geweest (blijkbaar waren ze te min voor Standard). Daeseleire naar Antwerp en Deferm naar Beerschot (beiden verhuurd) en Schouterden blijft ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 link |
Banned
Location: Tenerife
|
Woluwe (net als Beerschot AC) ook geen licentie gekregen.
Moest het beroep dat ze instellen niks opbrengen (en zo ziet het er wel naar uit) spelen naar alle waarschijnlijkheid de huidige nummers 2 t.e.m. 4 uit de stand de eindronde (Westerlo, Lille B en STVV.) Het zou alleszins de eerste keer zijn dat er in de 'eindronde met tweedeklassers' (twee?) ploegen zitten die in de knoei zitten met hun licentie. In het verleden is er wel eens 'miserie' geweest met Namen (omwille van rechtzaken aangespannen wegens licentieproblemen dacht ik), waardoor er een paar jaar lang een 'kunstmatige' tweede klasse was met 19 clubs. Om een lang verhaal kort te maken: moest Woluwe definitief op de fles gaan (/geen licentie krijgen) en moest Beerschot toch nog PO III uit handen geven, dan zitten ze bij de KBVB met een probleem waar ze in geen 100j aan gedacht hadden, zo vooruitziend als ze daar zijn. Die ![]() ![]() Last edited by Waze; 08-04-2013 at 23:56. |
![]() |
![]() |
![]() |
#14 link |
Banned
Location: Tenerife
|
Woluwe en Boussu Dour in de problemen: Kanaries lachende derde?
Artikel: En in Heist zit er ook geen geld meer in de kluis: EXCL. Heist reageert op licentieweigering: 'KBVB is één grote kloteboel' Artikel: En om af te sluiten: FC Brussels ook geen licentie. Dat ze zich bij de KBVB maar eens beginnen te bezinnen, want anders zitten er nog enkele Antwerpse clubs binnen de twee jaar in grote problemen (als ze niet promoveren.) Last edited by Waze; 09-04-2013 at 13:39. |
![]() |
![]() |
![]() |
#15 link |
bashir_be
Location: BXL
|
Dringend moeten plassen in een voetbalstadion en zo een goal missen, een nachtmerrie voor een diehard fan. Stayen, de thuishaven van tweedeklasser STVV, past daar een mouw aan.
Op Stayen verrijst momenteel een heel nieuw complex met een zittribune met loges, commerciële en kantoorruimtes en een wellnesscentrum annex marktplein. Kostprijs: 100 miljoen euro. Met oog voor alle details, tot in het kleinste kamertje. "Op het toilet zal je geen seconde van de match moeten missen", zegt sitemanager Peter Onkelinckx in Het Laatste Nieuws. "De toiletten zijn naar het veld gericht en op gezichtshoogte voorzien we ramen. Zo hoeft ook de plassende toeschouwer alvast geen doelpunt te missen." Begin 2014 zijn de toiletten een feit.
__________________
Disclaimer: tenzij expliciet aangegeven, zijn mijn posts een persoonlijke mening en niet die van "de mods", noch zijn deze geuit als mod dusdanig.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#16 link |
Banned
Location: Tenerife
|
Kom dan maar eens mee. Als we daar dan rustig staan te pissen en ik begin te juichen bij het doelpunt zal ik u eens goed vastpakken.
Met 100 miljoen aan investeringen in 1 tribune moet er natuurlijk niet zo nauw gekeken worden op een paar Belisol-raampjes. |
![]() |
![]() |
![]() |
#17 link |
College dropout
|
Stayen is zalig.
Vroeger stond je daar letterlijk onder de zittribune van de thuissupporters. Wanneer St-Truiden een goal maakte was het alsof heel dat tribune ging instorten. En over strobo's. OVERAL. De eerste keer dat ik daar kwam schrok ik me dood.
__________________
Cit happens |
![]() |
![]() |
![]() |
#20 link | |
Banned
Location: Tenerife
|
Quote:
![]() Dan staat de deur precies open voor een vertrek naar OHL en Ferrera in. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
Thread Tools | |
|
|